نما فراز مهرزاد

نمای یونیتایز 

 

نمای شما می تواند مانند شیشه شفاف باشد! آیا عالی نیست اگر بتوانید منظره پانورامایی تماشایی از شهر با این وضوح داشته باشید؟ با انتخاب دیوارهای پرده شیشه ای می توانید نور و دید را در آغوش بگیرید. دیوارهای پرده شیشه ای به طور ویژه برای نصب در چندین طبقه طراحی شده اند.

شیشه در معماری دنیای امروز ما سهم عمده ای را بر عهده دارد . نور گیری ، تهویه و دید از مسائل مهمی است که در معماری مدرن مورد توجه معماران و کاربران فضاها می باشد .

سیستم کرتین وال یک پوشش خارجی ساختمان است که عمدتاً برای حفظ ساختمان از عناصر غیرعادی در فضای باز و محافظت از فضای داخلی ساختمان استفاده می شود .

سیستم شیشه ای کرتین وال به یک انتخاب محبوب برای برج های تجاری و مسکونی مرتفع، ساختمان های سازمانی و یادبود، مراکز خرید و توسعه هتل ها تبدیل شده است. سیستم کرتین وال عمدتاً از پروفیل های آلومینیومی اکسترود شده ساخته شده است که از مواد سبک وزن ساخته شده است و مهمتر از همه آنها روی قاب خود قرار می گیرند.

چه یک شیشه سرامیکی یا شیشه انعکاسی را انتخاب کنید، سیستم کرتین وال ما در طیف وسیعی از طرح ها و پانل های پرکننده مانند شیشه اسپندل ، شبکه ای از کلاهک های آلومینیومی ، شیشه ویژن (دو یا سه جداره) ارائه می شود.

دیوارهای پرده ای فلاش لعاب دارای ظاهری بدون قاب از نمای خارجی با حداقل اتصال سیلیکونی بین شیشه و شیشه است.

دیوارهای پرده ای لعاب فشاری با قاب آلومینیومی برجسته که شیشه را از بیرون نگه می دارد. هر دو گزینه صرفا بر اساس انتخاب معماری و مفهوم است.

برای ساخت یک نمای مدرن، می‌توانید انواع مختلفی از پوشش‌ها مانند آجر، سنگ و سرامیک را نیز اضافه کنید.

سیستم یکپارچه

سیستم‌های یونیتایز به طور کامل در کارخانه مونتاژ می‌شوند و نصب در محل با کمک امکانات کرناژ انجام می‌شود و از مزایای زیر بهره می‌برد: نصب با سرعت بالا، کاهش هزینه‌های نصب میدانی با حفظ کنترل کیفیت بالا با حداقل نیروی انسانی در محل.

کرتین وال به دلیل انعطاف پذیری در طراحی معروف هستند. این نوع سیستم در طبیعت مقاوم در برابر هوا و آب بوده و از نظر انرژی کارآمد است تا اطمینان حاصل شود که فضای داخلی دارای خنک کننده و روشنایی در ساختمان است.

علاوه بر این، پایدار است و هزینه های ساخت و ساز شما را در دراز مدت صرفه جویی می کند. تخصص این سیستم شامل کارایی بالا از نظر ارزش ترمال بریک، هوا و آب تنگی است که می تواند مطابق با نیاز پروژه طراحی شود.

 

شرکت نما فراز مهرزاد  طراح و مجری انواع نمای کامپوزیت ، نمای شیشه ای ، نمای اسپایدر ، نمای فریم لس ، نمای لامل ، نمای کرتین وال  و یونیتایز می باشد. همچنین ما  طراح و مجری نرده شیشه ای و درب و پنجره آلومینیومی UPVC می باشیم.  برای هماهنگی جلسه و مشاوره طراحی نمای ساختمان با ما تماس بگیرید.

 

ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

Call Now Button